CENTRUM SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

O firmie

Centrum Soczewek Kontaktowych WENS

Firma mająca siedzibę w Kutnie. Obecna na rynku polskim od połowy lat 90-tych. Obecnie sieć jej odbiorców obejmuje cały kraj. Dzięki usytuowaniu w centrum Polski mamy możliwość dostarczenia naszym klientom zamówionych towarów w ciągu 24 – 48 godzin od zamówienia – pocztą lub Kurierem.
Centrum współpracuje z wiodącymi producentami soczewek kontaktowych i akcesoriów do ich pielęgnacji – na rynku polskim jest to Bausch & Lomb, Novartis Poland (Ciba Vision ), Hydron, Allegan, Johnson & Johnson, Sauflon, oraz producentem angielskim Cantor & Nissel Ltd. & ChromaGen.

Jako jedyna firma w Polsce sprowadza soczewki i szkła okularowe do korekcji Daltonizmu i Dysleksji.

Współpracując z firmą Cantor & Niessel realizujemy zamówienia na soczewki kosmetyczne ręcznie malowane, protetyczne, wykonujemy reklamy na soczewkach kontaktowych oraz sprowadzamy soczewki weterynaryjne dla zwierząt.

Dzięki swoim kontaktom mamy możliwość sprowadzenia i wykonania każdą potrzebną soczewkę kontaktową miękką, twardą i hybrydową.

Centrum zatrudnia pracowników mogących telefonicznie pomóc w wyborze soczewki, informując o zakresach mocy i walorach odpowiednich dla pacjentów soczewek oraz poinformować o aktualnych promocjach. Przedstawiciel firmy jest obecny na każdej giełdzie optycznej, co zapewnia osobisty kontakt z każdym zainteresowanym klientem.

Zapraszając do współpracy gwarantujemy doskonałą jakość oferowanych przez nas produktów, oraz profesjonalną obsługę, terminową realizację bez względu na wielkość zamówienia i odległość do klienta.